Hakkımızda
Binamız 2003 yılında özel yurt olarak projelendirilip yine kendi firmamız olan Yağmur İnş. Taah. Ltd. Şti. tarafından inşa edilmiştir. Apartmandan bozma değildir. 1. Derece deprem bölgesinde bulunan Aydın ilinde statik açıdan güvenliğe ve kullanım açısından her türlü konfora sahiptir. Yurdumuz tam şehir merkezinde olup, ADÜ Merkez Kampüsüne 2,5 km, otogara 1,8 km, tren garına 300 m, Sağlık Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Yüksek Okuluna 100 m mesafededir.

Bulunduğu yer itibariyle öğrencilerimizin eğitim, toplu taşıma araçları ve sosyal aktivite merkezlerine ulaşımı ile günevlikleri açısından avantajlı bir konuma sahiptir.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 1. sınıf işletme statüsüne sahip olan kurumumuz yine Bakanlık tarafından rutin olarak denetlenmekte ve tüm yasal izinleri mevcuttur. 10. yılına giren tecrübeli personeliyle sıcak ve huzurlu bir ortam sizleri beklemektedir. Hiçbir siyasi organizyon, vakıf ve dernek bağlantımız yoktur.
Aydında yurt, aydında ekonomik yurt, aydında ucuz kız yurdu, aydin uzur yurt, aydin ucuz konaklama, kampüse yakın ucuz kız yurtları, aydın sağlık yüksekokuluna yakın yurt, veteriner fakültesine yakın yurt, adüye yakın yurt, adnan menderes üniversitesine yakın yurt,aydın otogara en yakın öğrenci yurtları Hakkımızda - Aydın Özel Yağmur Kız Öğrenci YurduYağmur Kız Öğrenci yağmur inşaat, yurt inşaatı,öğrenci yurdu, kız yurdu, kız öğrenci yurduMilli Eğitim Bakanlığı tarafından 1. sınıf işletme statüsüne sahip olan kurumumuz yine Bakanlık tarafından rutin olarak denetlenmekte ve tüm yasal izinleri mevcuttur. 10. yılına giren tecrübeli personeliyle sıcak ve huzurlu bir ortam sizleri beklemektedir. Hiçbir siyasi organizyon, vakıf ve dernek bağlantımız yoktur.